Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skrea IF

Följ

Skrea IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skrea IF
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Sammandrag hos Stafsinge IF P/F16


      12:30
    • 10:00

      IF Böljan Falkenberg Blå (hemma) F13


      11:20
    • 10:00

      Match Skrea gul mot Stafsinge P13


      11:15
    • 11:00

      IF Centern (borta) P12


      12:15
    • 12:00

      Serie Ullared Herrseniorer


      16:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Vinbergs IF Grön (hemma) P14


      12:00
    • 12:00

      Simlångsdalens IF (hemma) F11/12


      14:00
    • 13:30

      Match Skrea svart borta mot Astrio P13


      14:45
    • 15:30

      Tofta GIF Blå (borta) P11


      17:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 18:00

      B-lag L:a Tjärby Herrseniorer


      21:00
    • 18:45

      Träning P10


      20:15
  • 4Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:15

      Träning P/F18


      18:00
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      IF Leikin Orange (borta) P08-09


      20:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F16


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F17


      18:30
    • 19:00

      Vinbergs IF (hemma) P11


      21:00
  • 6Tor
    • 09:30

      IF Böljan Falkenberg Blå (borta) F11/12


      11:30
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 7Fre
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 19:00

      Frillesås FF 1 (borta) P08-09


      21:00
  • 8Lör
    • 10:00

      BK Astrio Röd (hemma) P12


      11:30
    • 10:00

      Match mot Särö P10


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag v.23 - LGM, Glommens IP P15


      12:40
  • 9Sön
    • 10:00

      Skrea svart mot Laholm hemma P13


      11:15
    • 10:00

      Sammandrag Skrea IP P/F17


      12:00
    • 11:00

      Lerkils IF (hemma) P08-09


      13:00
    • 13:00

      Skrea gul mot Rinia borta P13


      14:15
    • 13:00

      Sammandrag Rinia F15


      15:00
    • 14:00

      HGH FC Blå (hemma) P14


      16:00
    • 14:30

      Lilla Träslövs FF Blå (borta) P11


      16:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:30

      LGM - Stafsinge IF (borta) F13


      18:50
    • 18:45

      Träning P10


      20:15
    • 19:00

      Ledarmöte P13 P13


      20:30
  • 11Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:15

      Träning P/F18


      18:00
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 12Ons
    • 17:15

      Träning P14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F16


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F17


      18:30
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:15
  • 13Tor
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:30
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Skrea svart mot Skottorp borta P13


      11:15
    • 11:00

      Tvååker/Galtabäck (hemma) F13


      12:20
    • 13:30

      BK Astrio Svart (borta) P14


      15:30
  • 16Sön
    • 09:30

      Sammandrag hos Falkenbergs FF P/F16


      12:30
    • 13:30

      Laholms FK svart (borta) P12


      14:45
    • 13:30

      Skrea gul mot Centern borta P13


      14:45
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 18:00

      Hyltebruks IF (hemma) P08-09


      20:00
    • 18:30

      Veddige BK (borta) P11


      20:30
    • 18:45

      Träning P10


      20:15
  • 18Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:15

      Träning P/F18


      18:00
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:15

      Föräldrarmöte P13


      19:15
  • 19Ons
    • 17:15

      Träning P14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F16


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F17


      18:30
    • 18:00

      BK Astrio Svart (hemma) F11/12


      20:00
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:30
    • 19:00

      Match mot Trönninge P10


      20:00
  • 20Tor
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 18:45

      Träning P10


      20:15
  • 25Tis
    • 09:00

      Ungdomsmatcher Domare


      12:30
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P14


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F16


      19:30
    • 17:30

      Träning P/F17


      18:30
    • 17:30

      Träning och sommaravslutning P/F16


      19:30
  • 27Tor
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 28Fre
    • 08:00

      Åsa Cupen P10


      00:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Åsa Cupen P10

    • 10:00

      SKREA IF DAGEN P13


      17:00
    • 10:00

      SKREA IF DAGEN F13


      18:00
    • 12:00

      SKREA IF DAGEN Skrea IF


      17:00
    • 12:00

      SKREA IF DAGEN P/F16


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Åsa Cupen P10


      18:00