Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skrea IF

Följ

Skrea IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skrea IF
Välj lag

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Träningssammandrag P12


      16:00
    • 10:00

      Sammandrag hos Vessige/Ginsten P/F16


      12:00
    • 11:00

      Match mot Onsala P10


      12:30
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P14


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 18:00

      Alets IK (hemma) P08-09


      20:00
  • 2Tor
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 3Fre
    • 16:30

      Träning P08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
  • 4Lör
    • 10:00

      Match mot HGH gul P13


      11:15
    • 10:00

      Ungdomsmatcher Domare


      12:30
    • 11:00

      Särö Kullavik IF gul (hemma) P11


      13:00
    • 13:00

      Serie Lerkil Herrseniorer


      16:00
  • 5Sön
    • 10:00

      Falkenbergs FF Gul (hemma) P14


      12:00
    • 10:45

      MATCH F11/12


      16:00
    • 11:00

      Lilla Träslövs FF (hemma) P08-09


      13:00
    • 13:00

      Getinge IF (borta) P12


      14:30
    • 13:00

      Kornhult/Hishult FF (borta) F11/12


      15:00
    • 14:00

      Match mot Vinberg P10


      15:30
    • 14:00

      Match mot HBK gul P13


      15:15
    • 16:00

      Veddige BK Derome (hemma) F13


      17:20
  • 6Mån
    v.19
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 18:30

      Stafsinge IF (borta) P08-09


      20:30
    • 18:45

      Träning P10


      20:15
  • 7Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 17:15

      Träning P/F18


      18:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Match mot LGM P13


      19:15
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P14


      18:30
    • 17:15

      Träning P/F17


      18:15
    • 17:30

      Träning P/F16


      18:30
  • 9Tor
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
  • 10Fre
    • Heldag

      Minicupen P11

    • 11:30

      Träning F11/12


      13:30
    • 13:00

      Minicupen Skrea svart P13


      14:00
    • 14:00

      Minicupen Skrea gul P13


      15:00
    • 14:50

      Minicupen Skrea svart P13


      15:50
    • 15:50

      Minicupen Skrea gul P13


      16:50
    • 16:40

      Minicupen Skrea svart P13


      17:40
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      B-lag Vapnö Herrseniorer


      21:00
  • 11Lör
    • Heldag

      Minicupen P11

    • 09:00

      Minicupen Skrea svart P13


      10:00
    • 10:00

      Sammandrag Skrea F15


      12:00
    • 10:00

      Minicupen Skrea gul P13


      11:00
    • 10:00

      F11/12 Domare


      11:00
    • 10:50

      Minicupen Skrea svart P13


      11:50
    • 13:00

      IF Leikin orange (borta) P14


      15:00
    • 13:00

      Kioskbemanning under A-lagsmatch F11/12


      16:00
    • 13:00

      Minicupen Skrea gul P13


      14:00
    • 13:00

      serie Kungsbacka IF Herrseniorer


      16:00
    • 13:50

      Minicupen Skrea svart P13


      14:50
    • 14:50

      Minicupen Skrea gul P13


      15:50
  • 12Sön
    • 09:00

      Minicupen Skrea gul P13


      10:00
    • 09:50

      Minicupen Skrea svart P13


      10:50
    • 10:00

      HÅ FF (hemma) P12


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag Glommens IP P/F17


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Domare


      11:00
    • 10:30

      Hyltebruks IF (hemma) F11/12


      12:30
    • 10:40

      Sammandrag v.19 - Arvidstorp P15


      12:40
    • 10:50

      Minicupen Skrea gul P13


      11:50
    • 11:40

      Minicupen Skrea svart P13


      12:40
    • 17:00

      SRG Himledalen 2013 (borta) F13


      18:20
  • 13Mån
    v.20
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 18:00

      Oskarströms IS (hemma) P08-09


      20:00
    • 18:45

      Träning P10


      20:15
  • 14Tis
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      19:15
    • 17:15

      Träning P/F18


      18:15
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:00

      Match mot Ätrafors P13


      19:00
    • 18:45

      Match Tölö P10


      19:45
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P14


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:15

      Träning P/F17


      18:15
    • 17:30

      Träning P/F16


      18:30
    • 18:30

      Tvååker/Galtabäck (borta) P08-09


      20:30
    • 18:30

      B-lag Andersberg Herrseniorer


      20:30
  • 16Tor
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 17:45

      Träning P13


      18:45
    • 18:30

      LGM Vit (borta) P11


      20:30
  • 17Fre
    • 16:30

      Träning P08-09


      18:00
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
  • 18Lör
    • 10:30

      Sammandrag hos IF Böljan P/F16


      14:00
  • 19Sön
    • 10:00

      Vapnö IF Svart (hemma) P14


      12:00
    • 10:00

      Match mot Fjärås P10


      11:30
    • 10:00

      Ungdomsmatcher Domare


      13:00
    • 11:00

      IS Halmia 1 (borta) P12


      12:15
    • 12:00

      Laholms FK (hemma) F11/12


      14:00
    • 13:00

      Serie Centern Herrseniorer


      17:00
    • 14:00

      Varbergs BoIS FC Svart (hemma) F13


      15:20
    • 17:00

      Skrea gul mot Slöinge P13


      18:15
    • 17:00

      Skrea svart mot HGH P13


      18:15
  • 20Mån
    v.21
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 18:45

      Träning P10


      20:15
  • 21Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:15

      Träning P/F18


      18:15
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P14


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F16


      18:30
    • 17:30

      Träning P/F17


      18:30
    • 18:00

      Träning P08-09


      19:30
  • 23Tor
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      WRY (borta) P08-09


      20:30
  • 24Fre
  • 25Lör
    • 10:00

      BK Astrio Gul (hemma) P12


      11:30
    • 10:00

      Sammandrag vecka 21 P15


      12:40
    • 10:00

      Sammandrag Ginstavallen F15


      12:00
    • 10:00

      Ungdomsmatcher Domare


      12:25
    • 11:00

      IF Böljan Falkenberg svart (borta) F13


      12:20
    • 11:00

      IF Centern (borta) F11/12


      13:00
    • 11:00

      Falkenbergs FF (hemma) P11


      13:00
  • 26Sön
    • 10:00

      Match Skrea svart mot Vinberg P13


      11:15
    • 11:00

      Sammandrag Falkenbergs FF 26/5 11:00 samling 10:30 P/F17


      13:00
    • 13:00

      Falkenbergs FF Vit (borta) P14


      15:00
    • 13:00

      Seriematch: Skrea IF - Fjärås Herrseniorer


      15:00
    • 13:00

      Sefrie Fjärås Herrseniorer


      16:00
    • 14:00

      Match mot SNFF P10


      15:30
    • 16:00

      Match Skrea gul borta mot Snöstorp/Nyhem P13


      17:00
    • 17:00

      IFK Fjärås (hemma) P08-09


      19:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 18:45

      Träning P10


      20:15
  • 28Tis
    • 17:15

      Träning P10


      18:45
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:15

      Träning P/F18


      18:00
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
    • 18:30

      B-lag Centern Herrseniorer


      20:30
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning F11/12


      18:45
    • 17:15

      Träning P14


      18:30
    • 17:15

      Träning F13


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F16


      18:45
    • 17:30

      Träning P/F17


      18:30
    • 18:00

      Slöinge GOIF (hemma) P08-09


      20:00
  • 30Tor
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:15

      Träning F15


      18:45
    • 17:15

      Träning P13


      18:45
    • 17:30

      Träning P10


      19:00
    • 17:30

      Träning P15


      18:45
    • 17:30

      Träning P11


      19:00
  • 31Fre
    • 16:30

      Träning P08-09


      17:45
    • 17:00

      Träning P14


      18:00