Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skrea IF

Följ

Skrea IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skrea IF
Välj lag

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 15:45

      Träning P10


      16:45
    • 17:00

      Träning P/F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P/F17


      19:00
  • 2Fre
  • 3Lör
    • 11:00

      Träning P10


      12:00
    • 12:00

      Getingecupen P14


      16:00
  • 4Sön
    • 10:30

      Träning P10


      12:00
  • 5Mån
    v.6
  • 6Tis
    • 16:45

      Träning P10


      18:15
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 15:45

      Träning P10


      16:45
    • 17:00

      Träning P/F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P/F17


      19:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      Träning P10


      12:00
    • 11:00

      Träning F13


      12:15
    • 14:00

      Träning P09


      16:00
    • 14:00

      Träning P08


      16:00
  • 11Sön
    • Heldag

      Getingecup P13

    • 10:30

      Träning P10


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:15
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 16:45

      Träning P10


      18:15
    • 16:45

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 14Ons
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:15

      Träning F11/12


      19:30
    • 19:15

      Träning Herrseniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P08


      20:45
  • 15Tor
    • 15:45

      Träning P10


      16:45
    • 17:00

      Träning P/F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P/F17


      19:00
  • 16Fre
    • 16:30

      Träning P11


      17:30
    • 17:00

      Innebandyträning F11/12


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 17Lör
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      Träning P10


      12:00
    • 11:00

      Träning F13


      12:15
    • 11:00

      Träning P09


      12:00
  • 18Sön
    • 10:30

      Träning P10


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:15
  • 19Mån
    v.8
  • 20Tis
    • 16:45

      Träning P10


      18:15
    • 16:45

      Träning P09


      18:15
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 15:45

      Träning P10


      16:45
    • 17:00

      Träning P/F16


      18:00
  • 23Fre
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
  • 24Lör
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      Träning P10


      12:00
    • 11:00

      Träning F13


      12:15
  • 25Sön
    • 10:30

      Träning P10


      12:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:15
  • 26Mån
    v.9
  • 27Tis
    • 16:45

      Träning P10


      18:15
    • 16:45

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 28Ons
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:15

      Träning F11/12


      19:30
    • 19:15

      Träning Herrseniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P08


      20:45
    • 19:30

      Träning P09


      20:45
  • 29Tor
    • 15:45

      Träning P10


      16:45
    • 17:00

      Träning P/F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P/F17


      19:00