Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Skrea IF

Följ

Skrea IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Skrea IF
Välj lag

Mars 2024

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.9
    • 16:30

      Träning P11


      17:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 2Lör
    • 10:00

      Träningsmatch mot IF Böljan F11/12


      12:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 10:00

      Träning F15


      11:00
    • 11:00

      Träning F13


      12:15
    • 11:00

      Träning P10


      12:00
  • 3Sön
    • 09:30

      Match mot Astrio P11


      11:30
    • 10:30

      Träning P10


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:15
    • 16:15

      Träningsmatch mot Stafsinge P08


      18:00
  • 4Mån
    v.10
  • 5Tis
    • 16:45

      Träning P10


      18:15
    • 16:45

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 6Ons
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:15

      Träning F11/12


      19:30
    • 19:15

      Träning Herrseniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P08


      20:45
    • 19:30

      Träning P09


      20:45
  • 7Tor
    • 15:45

      Träning P10


      16:45
    • 17:00

      Träning P/F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P/F17


      19:00
  • 8Fre
    • 16:30

      Träning P11


      17:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 9Lör
    • 09:00

      OIS Cupen "Oskarström" P12


      15:00
    • 09:30

      Träningsmatch mot Vinbergs IF F11/12


      11:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      Träning F13


      12:15
    • 11:00

      Träning P10


      12:00
  • 10Sön
    • 10:30

      Träning P10


      12:00
    • 11:00

      Träning P13


      12:15
    • 16:00

      Match mot LGM P10


      18:00
  • 11Mån
    v.11
  • 12Tis
    • 16:45

      Träning P10


      18:15
    • 16:45

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 18:00

      Träning P13


      19:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 13Ons
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:15

      Träning F11/12


      19:30
    • 19:15

      Träning Herrseniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P08


      20:45
    • 19:30

      Träning P09


      20:45
  • 14Tor
    • 15:45

      Träning P10


      16:45
    • 17:00

      Träning P/F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P/F17


      19:00
  • 15Fre
    • 16:30

      Träning P11


      17:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 16Lör
    • 09:00

      OIS-cupen P14


      14:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      Träning F13


      12:15
    • 11:00

      Träning P10


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch P13


      13:00
  • 17Sön
    • 09:15

      Oskarströmscupen P15


      13:15
    • 10:30

      Träning P10


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:15
    • 14:00

      Ledarträff Ledarna


      16:15
  • 18Mån
    v.12
  • 19Tis
    • 16:45

      Träning P10


      18:15
    • 16:45

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 18:15

      Träning F11/12


      19:30
    • 19:15

      Träning Herrseniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P08


      20:45
    • 19:30

      Träning P09


      20:45
  • 21Tor
    • 15:45

      Träning P10


      16:45
    • 17:00

      Träning P/F16


      18:00
    • 18:00

      Träning P/F17


      19:00
  • 22Fre
    • 16:30

      Träning P11


      17:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 23Lör
    • 09:00

      OIS-cupen P/F16


      13:00
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      Träning F13


      12:15
    • 11:00

      Träning P10


      12:00
    • 13:30

      Träningsmatch mot FFF P12


      14:30
    • 14:00

      Match mot Astrio P10


      16:00
  • 24Sön
    • Heldag

      Oskarströmscupen F15

    • 10:30

      Träning P10


      12:00
  • 25Mån
    v.13
  • 26Tis
    • 16:45

      Träning P10


      18:15
    • 16:45

      Träning P09


      18:15
    • 17:00

      Träning F15


      18:00
    • 19:00

      Träning P12


      20:00
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P14


      18:00
    • 18:00

      Träning F13


      19:00
    • 19:15

      Träning Herrseniorer


      20:45
    • 19:30

      Träning P08


      20:45
    • 19:30

      Träning P09


      20:45
  • 28Tor
    • 15:45

      Träning P10


      16:45
  • 29Fre
    • 16:30

      Träning P11


      17:30
    • 18:15

      Träning P09


      19:30
    • 18:15

      Träning P08


      19:30
  • 30Lör
    • 10:00

      Träning P15


      11:00
    • 11:00

      Träning F13


      12:15
  • 31Sön
    • 10:30

      Träning P10


      12:00
    • 11:00

      Träning P12


      12:15